www.myline-eon.ro autocitire eon gaz

Sursa: jurnaz.com / Vineri, 7 ianuarie 2011 07:51
Link pe siteul sursa: jurnaz.com
ghimpu / Luni, 3 septembrie 2012 06:18
doresc sa dau autocitirea prin imeil
bordea / Luni, 6 august 2012 14:43
de ce dureaza atat de mult actualizarea datelor? Tehnica a evoluat,la dv.nu?
bordea / Luni, 6 august 2012 14:39
am deschis cont pentru autocitire la gaz,dar mi se spune ca datele sunt in curs de prelucrare.Cat dureaza aceasta prelucrare?
barbu / Luni, 16 iulie 2012 19:35
in ce rubrica
barbu / Luni, 16 iulie 2012 19:34
dupa deschiderea contului, unde se trece citirea contorului ca eu nu pot trece citirea contorului
Clain / Vineri, 6 iulie 2012 16:18
Nu mai pot accesa contul pentru autocitire. aveti o problema in sistem si oricum accesul este foarte complicat! Poate imbunatatiti sau renuntati!
Bordianu / Marţi, 19 iunie 2012 16:10
De ce nu se mai poate da citirea pe Autocitire, chiar va bateti joc?.
Maftei Marcel / Miercuri, 30 mai 2012 17:44
Nu-mi este permisa introducerea strazii pentru a-mi crea cont.Face-ti ceva sau nu sinteti capabili.
florina / Joi, 19 aprilie 2012 17:42
nu stiu care nr de la contor se citesc alea care sunt in patratel rosu sau cele cu negruuu cand dai citirea la gaz?????ajutooooor
antonia / Joi, 16 februarie 2012 20:31
Poate ma ajuta cineva. Incerc sa fac un cont pt. o cunostinta, dar mi se raspunde ca exista cont pe acest nume, dar ea nu la facut si nu cunoaste nici o eventuala parola de acces la acest cont. Cum as putea sa fac un cont totusi???
Porumbita / Joi, 16 februarie 2012 19:04
Petru; bai fratilor de la e-on faceti dracului cefa ca nu functioneaza autocitirea vroastra deloc
OtzenaschMargareta / Miercuri, 15 februarie 2012 16:14
Am cont parola generata de voi,de aproape un an acu de ce nu se poate sa deschid contul ca vsa pot sa dau ciutirea.Am impresia ca intentionat faceti sa va bateti joc de clienti.Nu inteleg de cxe doar treaiti de pe spatele nostruy.,Eu am facura( contr. cu autocitire,nu inteleg de ce trebuie sa faceti regularizarew din aug.-ian.,cand simplu puteati face factura doar daca este dif. de citire si consum.Noroc ca am profil teh. si tin toate fact. si citirile.Ma luati cu estimari,cand eu am autocitirew.O vecina i s-a facut rau cand si-a vazut factura,pt. ca nu a inteles ca de fapt nu avea de platitr decat cat era normal npt. aceasta perioada.Ea a crezut ca platyewste inca o data per. aug.-ian.Va rog facetiva un program pe romaneste.
lux / Vineri, 10 februarie 2012 16:11
citirea
lux / Vineri, 10 februarie 2012 16:06
buna ce pana mea e cu situl asta mah ca nu pricep nimic eroare eroare eroare dmnezoo de ea treaba!!
mediensis / Marţi, 7 februarie 2012 17:35
o mare labareala... daca noi oamemni tineri nu ne descurcam atunci persoanele in varsta ce sa mai zica ?? am, incercat si telefonic si tot un rahat mare este mergem la birou la ei...
tiba / Vineri, 20 ianuarie 2012 20:50
autocitire
tiba / Vineri, 20 ianuarie 2012 20:49
autocitire
George / Miercuri, 18 ianuarie 2012 11:27
am incercat de mai multe ori sa-mi deschid cont nou pe...www.myline-eon.ro...si mi se raspunde ca nu este contul bun sau codul de securitate,desi am completat toate rubricile corect...ce trebuie sa fac ?
33690
Apostol / Miercuri, 4 ianuarie 2012 20:04
vreau sa dau citirea la gaz
vulpe / Marţi, 20 decembrie 2011 12:52
autocitire
Balutza-Neculai / Luni, 5 decembrie 2011 13:37
Am deschis cont dar nu am primit nici un mesaj am incercat sa deschid iar cot si imi spune ca am cum sa procedez?
monica / Marţi, 1 noiembrie 2011 13:39
Degeaba trimitem autocitirea, ca factureaza tot cun vor ei. Mi-au plusat si mi-au facturat fata de citirea trimisa de mine (care era corecta) 44 mc. Citirea am trimis-o in 06.10, pentru perioada 08.09-07.10 si nici acum in 01.11, nu am ajuns la consumul pe care mi l-au facturat dansii pentru luna septembrie. Nu stiu de ce au mai infiintat acest serviciu, daca nu tin cont de indexul trimis de consumator.
rewasy / Marţi, 1 noiembrie 2011 07:23
de ce cnd dau clic pe localitate nu imi apar strazile sa ma pot loga stie cineva sa ma ajute multumesc anticipat